Rzeczpospolita Ptasia Konkursy plastyczne Wędrówki podróżniczka

Wędrówki podróżniczka

W dniu 4 listopada 2015 roku komisja w składzie:  Regina Bartek- przewodnicząca, Henryk Radowski, Teresa Kościuk, Anita Botor, dokonała oceny prac, które napłynęły z 22 placówek oraz od 10 osób indywidualnych. Ze szkół, z których wysłano więcej prac niż to było określone w regulaminie §4, ust. 2 oceniano tylko 3 losowo wybrane prace z każdej grupy wiekowej.

Jak co roku, wybór nie był łatwy, szczególnie w kategorii kl. IV-VI, gdzie prac było bardzo dużo. Komisja oceniając prace kierowała się przede wszystkim dwoma kryteriami - zgodnością pracy z tematem oraz artystycznym poziomem wykonania.

Nagrodziliśmy 14 prac w 5 kategoriach, a 19 prac wyróżniliśmy. Ponadto Prezydent Rzeczpospolitej Ptasiej nagrodził jedną pracę, która otrzyma nagrodę specjalną-weekendowy pobyt w Rzeczpospolitej Ptasiej w agroturystyce „Nad rzeczką” .

Dwie z nagrodzonych prac autorstwa Amelii Matusiak ze Szczecina i Alicji Bronisz z Gorzowa Wlkp. ozdobią nasz przyszłoroczny kalendarz - ich autorkom serdecznie gratulujemy!

Załączone pliki: