Księga gości

Księga gości

 
autor: Zbigniew Czemerys
2015-05-18

Byłem w Słońsku w sobotę, 16 maja 2015 r. Jestem pod wrażeniem zaangażowania pasjonatów w propagowanie walorów historycznych i przyrodniczych regionu. Sama miejscowość, jak i okolica wspaniała. Tak mało jeszcze wiemy o zachodnich rejonach Polski. Ale dzięki takim ludziom, jak w Słońsku, którym się jeszcze chce robić coś pożytecznego dla lokalnej społeczności, poznajemy nieznaną szerzej historię regionu i jego osiągnięcia. WIELKIE DZIĘKI DRODZY PASJONACI! Życzę wytrwałości i dalszych sukcesów. Zbigniew z Poznania.

autor: B,DMITRUK
2015-04-22

Miasteczko mojego dziecinstwa

autor: Marek
2014-10-27

Cieszę się że dokonano remontu Muzeum , bo podczas mej ostatniej wizyty w Słońsku jego stan nie był dobry . Oby tak dalej !

autor: Marek
2014-03-21

W roku ubiegłym zaznałem przyjemności wizyty w Rzeczpospolitej.Tak to była przyjemność -informacje, szlaki , nocleg . Życzę dalszej tak owocnej działalności potrzebnej nam turystom i Wam mieszkańcom tego regiionu. Systematycznie zaglądam na Waszą stronę internetową .

autor: iwa
2013-07-25

pozdrawiam rodzine Terese iHenia Radowskich Przepiekne okolice Slonska ,pamietam doskonale z dziecinstwa bedac z moim Tata .Pozdrawiam

autor: Marek Ułanowski
2013-03-13

Latem planuję wyprawę rowerową w ten region , Wasze informacje są dla mnie bardzo pomocne . Oby nadal można było znich korzystać !

autor: aga
2012-10-02

stronę macie bardzo fajną i tak trzymajcie działalność jest też super pozdrowiam

autor: Derkaczka
2012-05-25

Zwerbowałam już grupę rowerzystów i piechurów i przyjeżdzamy w niedzielę do gościnnego Słońska na x rajd szlakiem bocianów,. Do zobaczenia na szlaku.

autor: Bożena
2011-06-26

Brawo dla wspaniałych społeczników ze Słońska. Wybieram się znowu na Maurycjadę ale dziękuję za pomysł Dnia Kresowiaka jako potomek rodziny,która przybyła na te ziemie z kresów.Trzymam kciuki żeby wszystko się udało. Bożena

autor: Justyna I Dawid
2011-05-09

Fantastyczne miejsce pod każdym względem! Byliśmy w Słońsku na przełomie kwietnia i maja. Urzekła nas malownicza przyroda i otwartość oraz gościnność naszych gospodarzy - Państwa Teresy i Henryka Radowskich. Bardzo przydatne były także wskazówki Państwa Izabeli i Jacka Engelów, dzięki którym udało nam się zobaczyć najładniejsze zakątki w Parku i okolicy. Polecamy wypożyczenie kajaka, z którego można zobaczyć okolice parku od zupełnie innej strony i poczuć się częścią tego pięknego miejsca. Przy okazji może udać się zrobić kilka fantastycznych, szczególnie dla amatorów przyrody, zdjęć. Jednocześnie przesyłamy pozdrowienia obywatelkom i obywatelom Rzeczpospolitej Ptasiej. NAD WARTĄ WARTO!

1 2 3 4 5 6 7 > >>